PEUGEOT ADVISOR – УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

https://advisor.peugeot.ua/.

(01/05/2019)


ВСТУП

Під’єднуючись, отримуючи доступ і/чи використовуючи Сайт, Ви підтверджуєте, що повністю та безумовно приймаєте Умови використання та погоджуєтеся їх дотримувати. Якщо Ви не згодні з Умовами використання, Ви не можете користуватися Сайтом.

Метою цього сайту є збір і публікація оглядів Клієнтів і відповідей Дилерів. Подаючи Огляд до Peugeot Україна (ТОВ «Пежо Сітроен Україна»), Ви погоджуєтеся (чи ні) на публікацію цього Огляду відповідно до умов і правил Умов використання. Доступ і користування Сайтом регулюється Умовами використання на додачу до всіх відповідних законів і регламентувань. Доступ до Сайту є безкоштовним (окрім тарифікації Вашого Інтернет-зв’язку).

СТАТТЯ 1 - ВИЗНАЧЕННЯ

Зазначені нижче терміни мають таке значення:

"Огляд": Думка роздрібного клієнта щодо: якості сервісу відповідного Дилера під час придбання Автомобіля чи технічного обслуговування; чи Автомобіля.

“Умови використання": Умови та правила користування Сайтом.

“Клієнтський досвід": Придбання Автомобіля чи технічне обслуговування в Дилера.

"Модератор": Peugeot Україна відповідає за модерацію Оглядів і Рейтингів.

"Рейтинг": Оцінка якості Клієнтського досвіду під час придбання нового Автомобіля чи відвідин сервісу.

“Дилер": Дилер Peugeot, що бере участь у програмі Peugeot Україна, збираючи та публікуючи Огляди на Сайті.

"Сайт": Веб-сайт, доступний за адресою https://advisor.peugeot.ua/. Las Evaluaciones publicadas en el sitio pueden ser consultadas desde otros sitios de Internet del Grupo PSA en Chile, tales como www.peugeot.ua entre otros.

"Користувач": Фізична особа, що відвідує Сайт, щоб надати чи подати Огляд.

"Автомобіль”: Новий автомобіль Peugeot, який стосується Клієнтського досвіду.

РОЗДІЛ 2 – ПУБЛІКАЦІЯ

Контактна електронна адреса: ukraine.advisor@peugeot.com

Хостинг сайту:
Groupe PSA – Peugeot – Citroën
Centre Technique d'Achères
Rondpoint Jenatzy
78 300 Poissy
Франція

РОЗДІЛ 3 – ЗБІР ОГЛЯДІВ

3.1 Спонтанні Огляди


Сервіс Peugeot Advisor

Ви можете відвідати сайт напряму за адресою: : https://www.peugeot.ua/dealership.html donde podrá buscar el punto de venta. En esta página, el usuario puede ver la media de las calificaciones obtenidas por el punto de venta en términos de calidad de servicio, así como la cantidad de comentarios sobre dicho punto de venta. Si desea más información sobre la evaluación del punto de venta y los comentarios, o si desea publicar su propia evaluación sobre el punto de venta, debe hacer clic en el enlace «Más información», que le redirigirá a la página.

Peugeot Advisor Product:

Ви можете відвідати сайт напряму за адресою: www.peugeot.ua чи за допомогою асоційованих мобільних додатків. На Сайті Ви можете подати Огляд або/та почитати Огляди інших Користувачів щодо Автомобіля та якості Клієнтського обслуговування.

Щоб подати Огляд, слід пройти такі кроки:

  - Крок 1: Ви маєте вказати Рейтинг Дилера, що відповідає кількості зірочок, і підтвердити Рейтинг, обравши відповідну кількість зірочок. Зірочки означають таке:

 • 1 зірочка: Дуже погано
 • 2 зірочки: Погано
 • 3 зірочки: Добре
 • 4 зірочки: Дуже добре
 • 5 зірочки: Відмінно


Далі Ви повинні надіслати свій коментар і натиснути "Перегляд", щоб перейти до наступного кроку.

- Кок 2: Далі Ви переглядаєте поданий Рейтинг і перевіряєте Ваші коментарі, вносячи необхідні зміни, після чого натискаєте «Підтверджую».


  - Крок 3: Вам слід заповнити такі обов’язкові поля:

 • Ім’я (буде демонструватися разом з Оглядом)
 • Прізвище (в Огляді з’явиться лише остання літера)
 • Адреса електронної пошти
 • Марка / Модель Автомобіля
 • Реєстрація Автомобіля
 • Дата покупки автомобіля
 • Поштовий індекс (лише для оглядів після придбання автомобіля)

Щоб затвердити Ваш Огляд, Вам слід прийняти Умови використання та натиснути «Підтвердити». Після цього ви отримаєте електронний лист від Peugeot Україна, щоб затвердити надану Вами адресу електронної пошти. В електронному листі буде надано посилання, за яким Ви маєте перейти, щоб підтвердити адресу Вашої електронної пошти. Як тільки лист пройде затвердження, Огляд буде надіслано на розгляд Модератору відповідно до принципів, зазначених у Розділі 4 нижче. Про публікацію чи відхилення Вашого Огляду Вас повідомлять за допомогою електронного листа.

3.2 Запити на Огляди


Peugeot Україна може попросити Вас подати Огляд. Протягом 30 днів з дати придбання автомобіля Ви можете отримати електронний лист, що проситиме Вас подати Огляд якості послуг Дилера чи Автомобіля. Електронний лист включає посилання на Сайт, дійсне протягом 30 днів з дня придбання автомобіля. Слідуйте крокам 1 і 2, описаними в розділі 3.1, і погодьтеся з Умовами використання, щоб подати Огляд.

Як вказано вище, публікується лише один Огляд від Одного клієнта, за винятком ситуації, коли Ви вирішите подати другу Думку відповідно до положень нижче.

Peugeot Україна може зв’язатися з Вами знову, щоб попросити залишити другий Огляд. У такому разі в Вас буде два варіанти:


 • Подати другий Огляд з відповідним Рейтингом, який буде опубліковано під першим Оглядом
 • Подати другий Огляд з відповідним Рейтингом, що замінить перший Огляд (Рейтинг і коментар).

3.3 Положення Користувачів


Подавши Огляд онлайн, Ви підтверджуєте, що:

 • Ви погоджуєтеся, що з Вами можуть зв’язатися представники Peugeot Україна і/чи Модератор з метою ідентифікації та роз’яснень у разі потреби, а також представники Дилера, щоб вирішити питання будь-якого незадоволення, якщо в цьому є потреба.
 • Відсутній конфлікт інтересів, себто Ви не маєте зацікавленості чи зв’язків з Дилером або Peugeot Україна (аби уникнути сумнівів, працівники будь-якого Дилера, Peugeot Українп і PSA Peugeot Citroen не допускаються до подання Оглядів).
 • Ви особисто мали досвід користування автомобілем .

3.4 Дані, отримані Peugeot Україна


Щоб підтвердити автентичність Клієнтського досвіду та Вашої особи, Peugeot Україна зберігає ІР-адресу, адресу електронної скриньки, ім’я, номер телефону, поштовий індекс, модель і реєстрацію Автомобіля, дату покупки автомобіля та подання Огляду (ця інформація зберігатиметься не довше, ніж це дозволено діючим законодавством). Ця інформація зберігається зашифрованою в базі даних Peugeot Україна.

РОЗДІЛ 4 – МОДЕРАЦІЯ

4.1 Модерація


Огляди та відповіді Дилерів підлягають модерації людиною перед публікацією на Сайті. Модератор бере до уваги зміст Огляду та відповіді Дилера, щоб прийняти рішення: публікувати чи відхилити Огляд. Тому Модератор може отримати доступ до Ваших даних, щоб, у разі необхідності, зв’язатися з Вами в процесі верифікації Огляду. Час на Модерацію є однаковим для всіх Оглядів – позитивних чи негативних. Ця затримка пояснюється потребою переконатися, що Огляд і відповідь Дилера відповідають законам України й Умовам використання. У разі невідповідності, Огляд і відповідь Дилера не публікуватиметься.

Модератор може відхилити Огляд чи відповідь Дилера, якщо:

 • Вони суперечать будь-яким чинним законам або включають неприпустимий зміст: образи, наклепи, непристойності, неправдиву інформацію, погрози, нецензурну лексику, порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб (і/та інших брендів), приватні дані особи (наприклад, називання третіх осіб без їхньої згоди, коментування вигляду чи особистих якостей тощо), порушення особистих законних прав (таких як, наприклад, зобов’язань нерозголошення);
 • Вони містять конфіденційну інформацію (що зокрема включає імена, телефонні номери, адреси, адреси електронної пошти, реєстраційний номер авто, клієнтський номер, банківські дані тощо), згадки про веб-сайти, гіперпосилання та уніфіковані локатори ресурсів);/li>
 • Вони стосуються чогось окрім досвіду обслуговування у Дилера (наприклад, висловлюється думка про продукт або технічні специфікації, документацію, гарантійну політику);
 • Вони є незрозумілими (тобто являють собою послідовність слів без значення, написані погано – так, що є незрозумілими, та написані не українською мовою);
 • Вони містять цифрові показними (кількісні та відсоткові), що стосуються комерційної політики Дилера чи Peugeot Україна (що зокрема включає ціни, ставки кредитування, накладні та/чи знижки);
 • Вони містять заклики чи висловлювання, що можуть призвести до цивільної чи кримінальної відповідальності Дилера чи Peugeot Україна;
 • Вони містять коментарі, що не відповідають рейтингу чи сервісу (наприклад, коментар стосується придбання нового Автомобіля, коли йдеться про відвідування сервісу, чи навпаки);
 • У них згадується не той Дилер, у якого було придбано Автомобіль чи в якого було проведено сервісне обслуговування (тобто порівняння Дилерів не дозволяється);
 • Вони містять неспростовні докази конфлікту інтересів (наприклад, написані працівниками Дилера, Peugeot Україна або PSA Peugeot Citroën);
 • Їхніми авторами є представники компанії (тобто дозволеними є лише Огляди авторства приватних осіб); або
 • Автором є користувач, що надав некоректну особисту інформацію чи не брав участі в користуванні автомобілем (відвідуванні сервісу)особисто;
 • Дублюються: повторюється автор і випадок, що описується.

4.2 Відхилення Огляду


У разі відхилення Огляду через одну з описаних вище причин, Ви чи Дилер отримаєте відповідне повідомлення на зазначену електронну скриньку. У разі затвердження, Ви та/чи Дилер зможете опублікувати новий Огляд чи відповідь протягом 30 календарний днів з дати придбання автомобіля.

4.3 Відшкодування


Погляди, висловлені Користувачами на Сайті, не репрезентують погляди та цінності Peugeot Україна. Цим Ви підтверджуєте, що розумієте погоджуєтеся, що Ви одноосібно відповідаєте за форму, зміст і точність будь-якої інформації в Вашому Огляді та несете відповідальність за порушення розділу 4. Це означає, що Ви відповідаєте за збитки та втрати Peugeot Україна, що можуть бути результатом розміщення Вашої публікації на Сайті, яка не відповідатиме цим умовам. Peugeot Україна залишає за собою право видаляти з Сайту матеріали, що не відповідають цим правилам. Peugeot Україна має право розкрити Вашу особу будь-якій третій особі, яка заявляє, що розміщені чи завантажені Вами на Сайт матеріали є порушенням прав інтелектуальної власності чи приватності. Вас буде негайно позбавлено права користуватися Сайтом у разі порушення положень цього Розділу. Будь-які матеріали, які Ви опублікуєте чи завантажите на сайт, вважатимуться неконфіденційними та такими, що не витікають з права власності, тож Peugeot Україна має право використовувати, копіювати, розповсюджувати та робити такі матеріали публічно доступними третім особам з будь-якою метою.

РОЗДІЛ 5 – ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ПУБЛІКАЦІЯ ОГЛЯДІВ

5.1 – Презентація Оглядів


Отримані Огляди, що пройшли модерацію та відповідають Умовам використання, будуть розміщені на сайті Дилера на період до одного року від дати публікації.

Протягом максимум 30 календарних днів з дати подання Оглядів їх буде опубліковано на Сайті в порядку від новішого до старішого. Дата подання Огляду, дата Клієнтського досвіду/ Дата придбання автомобіля, ім’я та перша буква прізвища автора Огляду, модель Автомобіля, поставлений Дилеру чи Автомобілю Рейтинг публікуватиметься разом з Оглядом. Опубліковані Огляди можуть сортуватися за датою, Рейтингом чи користю.

Кількість Оглядів і середній Рейтинг Автомобіля також може демонструватися на інший веб-сайтах PSA Group, таких як https://www.peugeot.ua/dealership.htmlhttps://www.peugeot.ua/dealership.html

Середній Рейтинг вираховується таким чином:

 • Середній від 1 до 1.24 = 1 зірочка
 • Середній від 1.25 до 1.74 = 1.5 зірочки
 • Середній від 1.75 до 2.24 = 2 зірочки
 • Середній від 2.25 до 2.74 = 2.5 зірочки
 • Середній від 2.75 до 3.24 = 3 зірочки
 • Середній від 3.25 до 3.74 = 3.5 зірочки
 • Середній від 3.75 до 4.24 = 4 зірочки
 • Середній від 4.25 до 4.74 = 4.5 зірочки
 • Середній від 4.75 до 5.0 = 5 зірочок

5.2 – Повідомлення про порушення


Будь-хто може поскаржитися на образливий вміст Огляду чи відповіді Дилера до Peugeot Україна, натиснувши «Поскаржитися». Далі слід заповнити онлайн-форму, вказавши повне ім’я, адресу електронної пошти та причину прохання видалити Огляд чи відповідь Дилера.

Після заповнення форми Модератор отримує повідомлення та вирішує – залишити чи видалити оскаржений Огляд або відповідь Дилера. Особа, що подала скаргу, отримає лист з поясненням рішення Модератора.

Якщо Огляд чи відповідь Дилера включають образливий зміст, їх відповідно буде видалено з сайту, автор Огляду отримає електронного листа з поясненням причини видалення.

5.3 - Тривалість публікації Огляду й Архівація


Автор Огляду не може змінювати коментарі після публікації.

Огляди доступні на сайті протягом одного року, якщо автор Огляду не попросить видалити його з Сайту раніше. Для цього слід надіслати електронного листа за адресою ukraine.advisor@peugeot.com де буде вказано дату Огляду, або натиснути на посилання в отриманому електронному листі, що підтверджує публікацію цього Огляду.

Огляд залишиться в реєстрі бази даних Peugeot Україна згідно з регламентуванням захисту даних.

РОЗДІЛ 6 – ПРАВО ДИЛЕРА НА ВІДПОВІДЬ

Дилер має право на публікування відповіді на Огляд, що його стосується. Дилер має змогу:

 • надати детальну інформацію авторові Огляду з метою роз’яснення чи надання своєї версії подій у разі незгоди зі змістом Огляду; та
 • подякувати за Ваш Огляд.

Відповідь Дилера підлягає модерації так само, як Огляд, тому відповідь Дилера може бути відхилена Модератором відповідно до Розділу 4.

Відповідь Дилера, що пройшла модерацію та відповідає Умовам використання, затверджується для публікації з оригінальним Оглядом потягом 7 робочих днів після подачі.

Відповіді Дилера є доступними на Сайті протягом періоду, тотожному періоду доступності Огляду, якого відповіді стосуються.

РОЗДІЛ 7 – ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОТІ

Вам заборонено завантажувати, копіювати, змінювати чи замінювати торгові марки, логотипи та/чи комерційні назви, розміщені на Сайті, без нашої попередньої письмової згоди.

Peugeot Україна разом з підрядниками володіє правами інтелектуальної власності на програмне забезпечення, на якому працює Сайт. За винятком випадків, передбачених чинним законодавством, Вам не дозволено копіювати, модифікувати, завантажувати, розповсюджувати, дешифрувати, декомпілювати, втручатися в роботу чи робити спроби втручатися в роботу цього програмного забезпечення без нашої попередньої письмової згоди.

Просимо мати на увазі, що Peugeot Укрїна створила та зробила доступним Сайт для особистого використання з метою отримання особистої інформації про користувачів і Дилерів. Ви погоджуєтеся не використовувати цей сайт з комерційною чи діловою метою, а Peugeot Україна не несе відповідальності перед Вами за збитки чи прибутки, ділові втрати та втрачені ділові можливості. Жодна комерційна інформація не може бути додана до будь-якого Огляду без попереднього схвалення Peugeot Україні.

Багато елементів Сайту захищено:

 • Законодавством, зміст захищено авторським правом: це може включати фотографії, статті, малюнки, анімації та цифрові аудіо- та відеозаписи…;
 • Законодавством щодо товарних знаків: зокрема назву «Peugeot», «лев» (що представляє логотип Peugeot), назву «PSA Peugeot Citroën», а також марки моделей усіх Автомобілів.

Таким чином, захищені елементи є власністю Peugeot Україна, дочірніх компаній і третіх осіб, яким Peugeot Україна надає право їхнього використання.

РОЗДІЛ 8 – ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

8.1 – Персональні дані


Просимо мати на увазі, що наша політика приватності також включає подальшу інформацію стосовна нашого використання Ваших персональних даних.

Дані, отримані за допомогою Сайту, збирає Peugeot Україна з метою обробки Думок і їх може використати компанія, дочірні компанії, комерційна мережа, будь-яка компанія, що пропонує послуги від імені Peugeot Україна, і/чи будь-яка компанія, що належить PSA Group, з метою надсилання комерційних пропозицій, опитувань і аналізу.

У рамках своєї діяльності Peugeot Україна може мати потребу поділитися даними, отриманими в інших країнах, з метою, з якою дані було отримано, чи з метою, з якою учасники згодом погодилися. Коли ці дані надсилаються в третю країну, Peugeot Україна вживає всіх необхідних заходів, щоб уникнути будь-яких витоків. Дані надсилаються винятково до країн, де гарантується адекватний рівень захисту.

Ви маєте право на доступ до дійсної інформації про Вас і право не погоджувати на обробку таких даних.

8.2 - Кукі


ЩО ТАКЕ КУКІ?


Кукі – це «малі текстові файли, які розміщує на Вашому жорсткому диску сервер веб-сайту, який Ви відвідуєте». Вони містять частини інформації, зокрема:

 • Імя сервера, який їх записав;
 • Найчастіше – ідентифікатор у формі унікального номера;
 • Можливо – термін придатності.

РІЗНІ ТИПИ КУКІ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ


На цьому Сайті кукі використовуються кількома способами :

 • Анонімні кукі вимірюють трафік і використання онлайн-сервісів. Кукі статистики трафіку використовуються для вимірювання аудиторії веб-сайту (кількість відвідувань, середній час перебування, елементи, на які користувачі натискають тощо). Метою цих кукі є постійне вдосконалення веб-сайту. Кукі вимірювання аудиторії є суворо анонімними та жодним чином не дозволяють ідентифікацію Користувача Сайту чи збір персональних даних (наприклад, імен, ІР-адрес тощо).
 • Кукі збору інформації про з’єднання. На деяких веб-сайтах Peugeot Україна після з’єднання Ви вказуєте дані ідентифікації. Ці веб-сайти, наприклад, використовують кукі для запам’ятовування Вашого облікового запису, логінів до певних сервісів
 • Кукі третіх осіб (реклама). Більшість інтернет-реклами Peugeot Україна демонструється на веб-сайтах третіх осіб і розміщується так званими третіми особами (рекламною агенцією, наприклад). Ці треті особи використовують свої кукі для аналізу кількості людей, які побачили чи натиснули на рекламний банер. Кукі, розміщені третіми особами, є результатом кукі-політики компаній, які їх розмістили, тож Peugeot Україна не може читати чи створювати ці кукі.
 • Інші кукі третіх осіб. Peugeot Україна використовує кукі третіх осіб, щоб аналізувати пересування Користувача веб-сайтами та, наприклад, щоб запропонувати брошуру чи тест-драйв Користувачу, якщо Peugeot Укрїна вважатиме це за потрібне. Кукі надсилаються Peugeot Україна чи провайдерами технічних послуг Peugeot Україна з метою вимірювання аудиторії різного наповнення та розділів веб-сайту Peugeot Україна, щоб краще оцінити та організувати таке наповнення та розділи. Кукі також дозволяють за потреби визначати проблеми браузера з метою покращення сервісів Peugeot Україна. Ці кукі обчислюють винятково анонімну статистику та обсяг трафіку, не зачіпаючи особисту інформацію. Кукі також використовуються для персоналізації веб-сайтів Peugeot Україна, спираючись на анонімні дані, зібрані з різних веб-сайтів Peugeot. Термін активності цих кукі для вимірювання аудиторії не перевищує 90 днів.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА РЕКЛАМА: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


Кукі зберігаються на Вашому комп’ютері в спеціальній папці та, залежно від відвіданих веб-сторінок, можуть запам’ятовувати:
 • Раніше відвідані веб-сторінки
 • Продукти, які Вас цікавлять
 • Системну інформацію (мову, країну, операційну систему, браузер тощо), щоб оптимізувати вигляд нашого Сайту під час Вашого першого візиту.

РОЗДІЛ 9 - ПОСИЛАННЯ

Встановлення гіпертекстового посилання на Сайт вимагає попереднього письмового дозволу Peugeot Україна. Якщо Ви вирішите відвідати веб-сайти третіх осіб, посилання на яких є на цьому веб-сайті, це буде цілком на Ваш ризик і Peugeot Укрїан не нестиме відповідальності за збитки чи пошкодження, які можуть виникнути внаслідок їхнього використання.

Peugeot Україна не може нести відповідальність за вміст веб-сайтів, з якими афілійовано Сайт за допомогою гіперпосилань чи будь-яких інших посилань. Ознайомлення з умовами використання таких сайтів є винятково Вашою відповідальністю.

РОЗДІЛ 10 - БЕЗПЕКА

Ви погоджуєтеся, що, користуючись цим Сайтом, не будете застосовувати дії, що вірогідно призведуть до зараження вірусами Сайту, систем Peugeot Україна чи третіх осіб. Ви також пересвідчитеся, що не застосовуватимете нерозсудливі дії, що вірогідно призведуть до збоїв у ІТ тощо, що може вплинути на роботу Сайту чи будь-якого іншого сервісу, доступного через Сайт. Зокрема, Ви погоджуєтеся викладати в наданий Сайтом простір винятково надійну, необразливу інформацію, дані, документи та файли, що не можуть вплинути на роботу Сайту чи будь-якого сервера чи сервісу, доступного через Сайт.

Отже, Вам не слід неправомірно користуватися Сайтом, заражаючи його вірусами, троянськими програмами, програмами-хробаками, логічними бомбами й іншими матеріалами, що є шкідливими чи технологічно небезпечними. Вам не слід намагатися отримати неавторизований доступ до Сайту, сервера, на якому зберігається Сайт, чи будь-якого іншого сервера, комп’ютера чи бази даних, під’єднаних до Сайту. Вам не слід атакувати Сайт за допомогою denial-of-service-атак чи distributed denial-of service-атак. Порушивши це положення, Ви вчините кримінальне правопорушення, про яке Peugeot Україна повідомить відповідний правоохоронний орган, а також буде співпрацювати з цим органом, відкривши йому Вашу особу. У разі такого порушення Вас буде негайно позбавлено права користуватися Сайтом.

Використання Вами Сайту чи будь-якого сервера чи сервісу, доступного через Сайт, має відповідати чинним місцевим та міжнародним законам та положенням, правам третіх осіб, а також не чинити негативного впливу на репутацію чи бренд Peugeot у будь-якій формі. Зокрема Ви погоджуєтеся нести відповідальність перед Peugeot Україна за дії третіх осіб, пов’язані з інформацією, яку Ви зробили доступною на Сайті, зокрема в разі порушення: будь-яких прав, прав інтелектуальної власності, громадського порядку, загальну порядність, повагу до приватності (права на зображення тощо), кримінальних положень чинних місцевих і/чи міжнародних прав. Таким чином Ви погоджуєтеся нести відповідальність перед Peugeot Україна щодо видатків, стягнень і витрат, що виникнуть у результаті, включаючи платню та раціональні витрати на юридичних консультантів Peugeot Україна.

Хоча Peugeot Україна використовує прийнятні противірусні заходи щодо своїх систем і Сайту, компанія не дає гарантії, що Сайт буде безпечним і не зараженим вірусами, тому Вам слід переконатися, що Ви послуговуєтеся прийнятними безпековим й антивірусним програмним забезпеченням на Ваших комп’ютерних системах й інших пристроях, які взаємодіють з Сайтом, оскільки Peugeot Україна не може гарантувати відсутність вірусів на Сайті. Отже, Peugeot Україна не несе перед Вами відповідальності за зараження вірусами чи втрату будь-яких даних внаслідок користування Сайтом. Тому Вам слід мати свіжі резервні копії Вашого програмного забезпечення, файлів і даних на випадок втрати чи пошкодження внаслідок зараження вірусом.

РОЗДІЛ 11 – ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ви погоджуєтеся, що Сайт доступний для особистого, приватного споживацького користування, а не для ділових цілей. PSA Group не несе відповідальності за пряму чи непряму шкоду, завдану, наприклад, внаслідок втрати даних чи програмного забезпечення, фінансових втрат, що виникли внаслідок користування Сайтом чи інших пов’язаних веб-сайтів.

Доступ до Сайту надається через інтернет. У зв’язку з цим нагадуємо, що інтернет є відкритою інформаційною мережею, яка працює через міжнародний взаємозв’язок цифрових мереж. Управління інтернетом не здійснюється централізовано, кожна складова цієї мережі належить незалежній публічній чи приватній особі. Її робота базується на взаємодії між операторами різних мереж без зобов’язань забезпечувати підтримку чи якість підтримки між операторами. Мережі можуть мати нерівні спроможності передачі та власні політики використання. Ніхто не може гарантувати правильну роботу інтернету в цілому. Тому Peugeot Україна не несе відповідальності та гарантій у разі поганої роботи інтернету (затримки передачі чи інші несправності).

Оскільки Peugeot Україна не бере плату за доступ до Сайту, Peugeot Україна не дає гарантій часу роботи та доступності Сайту, то, Ви погоджуєтеся, що можуть трапитися випадки відсутності доступу до Сайту.

Ви визнаєте, що передача даних через інтернет не є гарантовано безпечною, тож майте це на увазі, користуючись функціоналом Сайту.

Peugeot Укрїна не несе відповідальності за збитки в результаті пошкодження, зараження чи псування Ваших пристроїв, включаючи, проте не обмежуючись, втратою даних чи програмного забезпечення, а також фінансових втрат, що виникли внаслідок користування Сайтом.

Peugeot Україна не несе відповідальності за непередбачувані збитки чи пошкодження. Збитки чи пошкодження є передбачуваними, якщо очевидно, що вони виникнуть, або якщо на момент заключення контракту з Peugeot Україна і Ви знали, що вони можуть виникнути.

Peugeot Україна не несе відповідальності за Ваші ділові втрати, Peugeot Україна лише надає доступ до Сайту й асоційованих сервісів для персонального, особистого та споживацького використання. Отже, Peugeot Україна не несе відповідальності за збитки чи прибутки, ділові втрати та переривання, втрати ділових можливостей.

Якщо Peugeot Україна чи PSA Group визнаються такими, що несуть відповідальність за збитки, що не виключаються чи не обмежуються законом, і правочинним для PSA Group буде обмежити відповідальність перед Вами, відповідальність буде обмежено до 10 грн (десять гривень), щоб відобразити, що користування цим Сайтом є безкоштовним для Вас. Якщо Ви вважаєте, що користування цим Сайтом може призвести до збитків, які перебільшують зазначену суму, Вам не слід користуватися Сайтом.

Усім сказаним у Загальних умовах використання тощо PSA Group жодним чином не виключає чи не обмежує відповідальності перед Вами там, де це може суперечити закону. Отже, ми не виключаємо та не обмежуємо відповідальність за: смерть чи особисту травму, викликану недбалістю чи недбалістю працівників, агентів чи підрядників; шахрайство чи шахрайську дезінформацію; порушення Ваших законних прав стосовно Сайту, де обмежувати чи виключати такі втрати є протизаконним.

РОЗДІЛ 12 - ПРИЗУПИНЕННЯ ЧИ БЕЗПЕРЕВНИЙ ДОСТУП ДО САЙТУ

Peugeot Україна має право призупинити чи припинити Ваш доступ до Сайту, асоційованих сервісів у будь-який час, тимчасово чи на постійній основі, в цілому чи частково, якщо:


 • Є неможливим у подальшому надавати доступ до Сайту чи асоційованих сервісів; або
 • Ви не відповідаєте Загальним умовам використання; чи
 • Є необхідність провести технічне обслуговування стосовно Сайту, асоційованих сервісів або інфраструктури; чи
 • Необхідно провести оновлення Сайту, щоб відобразити зміни в відповідних законах чи положеннях.

Peugeot Україна не бере плати за доступ до Сайту. Отже, Peugeot Україна не гарантує, що Сайт і його вміст будуть доступні без перерв. Peugeot Україна може призупинити, відмінити чи обмежити доступ до всіх чи будь-яких елементів Сайту з діловою чи операційною метою. Peugeot Україна намагатиметься надати Вам раціональне пояснення призупинення чи відміни доступу.

РОЗДІЛ 13 – ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Сайт і Умови використання регулюються чинним Законодавством України за винятком положень, що регулюють правничі колізії.

У разі спору щодо інтерпретації чи застосування цих Умов використання, українські суди матимуть виняткову юрисдикцію, якщо інше не передбачене чинним законодавством

РОЗДІЛ 14 – ПЕРЕГЛЯД УМОВ ВИКОРИСТАННЯ

Peugeot UK залишає за собою право змінювати та оновлювати ці Умови використання та всі елементи Сайту без повідомлення про це.

Всі ці зміни впливають на Вас. Вам слід звірятися з цими Умовами використання щоразу, коли Ви заходите на Сайт. Вам слід приймати ці Умови використання в їхній найновішій версії під час кожного заходу на Сайт.